Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném a lányaimnak megvenn...

Szeretném a lányaimnak megvenni az Amway egyik gyerekeknek való multivitamin tablettáját. Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban, tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én kimondottan azt a gyerekeknek való vitaminjukat nem ismerem, de elég sok termékjüket igen, mivel szüleim foglalkoztak vele. És elég jó termékeik vannak, bár sztem vitaminok terén talán jobb lehet a HERBALIFE..nemtudom hallottál e már róla.. de sztem kipróbálhatjátok, amiket ismerek termékeiket és használtam azokról nincs rossz tapasztalatom.
2008. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam és meg vagyok elégedve.Elég ha csak megnézed az összetevőit és a koncentrációkat és megérted hogy miért drágább mint más hasonló multivitamin termék.
2008. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk az Ökonet gyerek-rágótablettája jobban bevált, mint az Amway-es.
2008. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A legjobb, amit adhatsz a lányaidnak!
2008. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A legjobbak amit mindenkinek csak ajánlani tudok, azok a Nutrilite (Amway által forgalmazott márka) vitaminok! A Nutrilite több mint 70 éves cég, melyről a több mint 50 éves Amway cég úgy gondolta, hogy a legjobb, amely a piacon előfordul, ezért felvásárolta. Minden termékük, amely Magyarországon kapható, teljességgel legális, sajnos vannak rendszerek, amelyek ezt nem mondhatják el magukról. Mivel egy kézben tartanak mindent a termeléstől a csomagolásig, íyg garantált a minőség, és minden érdeklődő elmehet gyárlátogatásra, hogy hogy készülnek a termékek, nyílt titok. A gyümölcsöt leszüretelik, kivonják belőle a vizet és a cellulózt és tablettává préselik. Így sokkal hatékonyabban felszívódik, mint a szintetikus vitaminok! Egy ismerősömnek a luteines áfonya nevű készítménytől meggyógyult a másfél dioptriás szeme, egy másik ismerősöm pedig gyógyszerallergiás és rákos volt, és csak Nutrilite tablettákat tud lenyelni.
2008. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
ne vegyél amway-t drága és fölösleges. nincs olyan,h szintetikus vitamin meg természetes vitamin!! ez kamu! az meg végkép nincs,h a gyümölcsöt leaszalják azt összepréselik kapszulába! a vitamin az vitamin. teljesen mindegy hogy van előáálítva. a H2O is csak H2O teljesen mindegy,h természetben van eggyütt a két elem vagy a laborban rakják össze a H és az O-t. a végeredmény ugyanaz. a vitamin is csak vitamin.
2009. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ha a nutrilite olyan nagy márka lenne akkor nem házalnának vele az amway-esek hanem lennének külön nutrilite boltok vilgászerte mindenhol még a kisvárosokban is.
2009. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolso valaszolo!Mielott valaszolsz egy kerdesre,illik utananezni.Ird be a keresobe azt hogy szintetikus vitaminok es rogton meggyozodsz arrol hogy nem vagy jol informalva.Amugy ha probaltad az Amway termekeket es meggyozodtel rola hogy nem jok akkor van jogod megprobalni lebeszelni rola valakit.Nem?Egyebkent 2008-09-11 ota biztos eldontotte a kerdezo hogy megvegye vagy sem...
2009. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Nutrilite táplálékkiegészítők és vitaminok gyógyszeripari minőségbiztosítási rendszer felügyelete mellett készülnek, Magyarországon pl. a Richter használ ilyent. Persze, aki Ökonetben utazik, annak az ökonet jobban beválik, vagy csak a gyerkőcöknek az jobban ízlik, amit készségesen el is fogadok, mert az én fiam (9 éves) sem szereti a Nutrilite rágható gyerekvitaminját, kap helyette Napontát.

Van az amway.hu honlap, ott minden lényeges informácót meg lehet találni a Nutrilite termékekről, ami alapján könnyen eldönthető, hogy esszük-e vagy sem. A drágaságáról meg annyit, hogy pl. a Naponta olcsóbb mint a Supradyn.

2010. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én kislányom sajnos kiköpdöste...
2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!