Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fejem hátsó részén észrevett...

A fejem hátsó részén észrevettem egy kis dudort, ha azt megnyomom fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
beutotted?
2015. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...legalábbis nem tudok róla...remélem nem valami nagy baj..
2015. okt. 26. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Pattanás szerintem!

Nincs vki melleted,hogy megnézze?

2015. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy bőr alatti pattanás, azt kend be jóddal, vagy pl lipóma, zsírmirigy, ez teljesen ártalmatlan dolog, de ha nő, akkor ki szokták szedni.
2015. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit nagyobb mint egy pattanás..:S

amúgy mutattam anyáméknak de nem tudták hogy mi ez...mondták hogy menjek orvoshoz de csak pénteken fogok tudni mivel falun lakok...Egyébként 2 ilyen dudor van szimetrikusan a fejemen de a baloldali nagyobb meg mondom ha megnyomom akkor fáj.

2015. okt. 26. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy kitüremkedett a koponyád alól az agyad, ne nyomogasd, mert elveszítheted az emlékeidet, és teljesen más személyiséggé is alakulhatsz egyetlen pillanat alatt.


De az is lehet, hogy csak zsírmirigy...

2015. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez közel a nyakadhoz található és mindkét oldalon van, az lehet nyakszirti nyirokcsomó. Az begyulladhat, ha pl megfázol, vagy valamilyen vírusos fertőzés ér, nyomásra érzékeny lehet.
2015. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!