Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Telihood...

Mi történhetett? Telihood után jelentkeztek az alábbi tünetek

Figyelt kérdés

Teliholdkor sosem tudok aludni iszonyatosan elkezd fájni a fejem a hányinger is rám tör ès izzadok mint a kacsa.

Ez mindig jelen van.

De most más volt.

A barátom kitalálta,hogy sátorozzunk. Pont teliholdkor.

Belementem mert nem messze tőlünk van egy kis erdő ès odamentünk.

Olyan èjfèl után 5-10perccel azt hidtem szètduran a fejem,a megszokottól sokkal jobban fájt.

Elkezdtem hányni,kibújtunk a sátorból,hogy a friss levegőn legyek.

Kèsztetèst èreztem az iránt,hogy nèzzem a holdat ès ahogy elkezdtem nèzni minden tünet elmúlt.

Hihetetlen.

De igaz,ès aggódom mert azóta az èjszaka után minden èjjel farkasemberekkel (vagy tudom is èn hogy hivják) álmodom.

Ès ami a leghihetetlenebb a lábamon a szőr (hozzákell tennem lány vagyok ès gyantáztatni szoktam nekem mindig kibir 1-2honapot) most az elmult napokban 3x orosára nőtt mint szokott.

Emberek segitsetek!

Mi bajom lehet?


2015. okt. 28. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok volt a szintetikus cucc meg a pia.
2015. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Èrtelmes válaszokat kèrnèk.

Nem olyqn családból származom,sosem szoktam inni ès a barátom sem

2015. okt. 28. 11:37
 3/4 Cöhh... válasza:

Jó, piszok nagyot nyelek és nem leszek gci.

Ha így teszel fel egy ilyen kérdést, mindenki a torkodnak megy majd, hogy "drog, pia, hazugság, feltűnési viszketegség, bolondroham..." stb, stb...

Viszont, ha ilyen élénk a fantáziád, javaslom, hogy írj blogot, cikkeket, kósza gondolatokat, akármit. Ott elfér, ha azt írod, ez történt/történik velem, mert a fantázia gyümölcsének vélik és nem támadnak majd miatta. (Jó vannak a boldogtalanok, akik mindenbe belekötnek, de ezt most hagyjuk.)

Bizonyosan sokat olvasnák. Megkockáztatom a kijelentést, hogy én is.

Ha véresen komolyan írtad a kérdést, keress fel egy orvost. Házi, vagy elme jellegűt.

Egyébként nem lehet, hogy most kamaszodsz?

2015. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okè lehet engem hülyènek nèzni ès drogosnak..

De amit tapasztaltam ès ami velem törtènt az elèg valós!!

Nem èrtem..mièrt nem lehet hinni az embernek ès mièrt kell egyből a legrosszabbra gondolni..

A 21.században már minden előfordulhat..

Sajnos ilyen világban èlünk

2015. okt. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!