Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a tyúkszemet...

Hogyan lehet a tyúkszemet eltávolítani?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Többféleképpen. Nekem volt és a gyógyszertárban adtak rá szert azzal bekentem és elmúlt. De van akinek ez nem elég..végső esetben lézerrel is el lehet távolítani. De előtte érdemesebb finomabb módszerekkel kísérletezni.
2008. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

nekem neha van, nem zavar, nem fáj, a barátom amikor meglatja, egyszeruen lekaparja. lejon egyben, nem is fáj.


Vannak itthoni módszerek, pl:


Felezett mazsolát ragtapasszal rögzítsünk a tyúkszemre, a mazsolát naponta cseréljük. Pár nap, és hűlt helye a tyúkszemnek.


allitolag a szalicilsavas keszitmenyek is hatasosak, illetve a verehullato fecskefu ( [link]


illetve a schollnak is van tyukszem eltavolitoja (en ezt vennem, a scholl cuccok nagyon jok a labnak)

[link]

[link] (hatszazhetven forint, nem is szornyen draga)


vagy, ha gondolod, menj el pedikuroshoz.

2008. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,mennyire egészséges lekaparni...

Nekem kiskoromban rengeteg volt,mi elmentünk a korházba,lefagyasztották(valami anyagot tettek rá),nem fáj,gyors volt,és azóta nincs.

2008. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kikapartam kisollóval amikor nekem volt :P

vmi kis fekete szálacskák voltak benne, azokat tépdestem ki...

2010. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én most valami ecsetelőt használok, kb. 4 napja kenegetem vele,naponta egyszer. De már nagyon fáj :(( áztatom vízbe is...hátha leszedném de nem megy. remélem ettől a kencétől 2 héten belül elmúlik,mert ha nem hülyét kapok >.< eddig nem fájt, de a kencétől fájni kezdett XD idegesít,mert az ujjamon van...akad mindenbe bele.
2011. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem rossz helyen van pont a talpamon és már két fagyasztáson voltam és még valószínűleg lesz egy pár de már nagyon fáj
2012. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer a vérre hullú fecskefüvet kettétörni és a narancs színű nedvével bekenni a tyúkszem et napi 3x és az leégeti ,a gyógyszer tári dolgok és a vérre hulló fecske fű kivonat nem haszál.
2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!