Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Béres Actival Extra multivitamint reggel, vagy este jobb bevenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: multivitamin, vitamin

2015. okt. 31. 21:45  Privát üzenet  

A válasz
Nincs meghatározva, én reggel szedem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. dec. 23. 09:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma reggel 5 kor ébresztő és 1 órás ébresztő. Nem érzem semmit. és elaludtam. Mi az oka? Lehet h alvás előtt rosszul csináltam? Nem ettem semmit. Este háromnegyed 9kor fürödtem...
Miért dugul be a jobb fülem minden reggel?
Mit tennétek az ellen, hogy ne késsétek le a reggel 8-kor kezdődő előadást elalvás miatt?
Nekem actival extra multivitamint szedek de a utmutatójába az van írva hogy naponta csak eggyet vegyek be nem lehet úgy hogy reggel és este is beveszek eggyet?
A actival extrából lehet úgy szedni hogy reggel délbe este vagy reggel és este? Mert az útmutatójába úgy van írva hogy naponta eggyet. Ja és az orvos mondta hogy kettőt
én actival extra multivitamint szedek, és ez miben segít? és lehet e kettőt bevenni naponta? (reggel-este)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!