Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyre több terhessegi csik feleseg van a fenekemen es most mar a combomon is kezd! Mitol van? Hogy tudom eltuntetni?! Ha nem lehet hogy tudom megelozni hogy megtobb legyen? Kerlek valaszoljatok

2015. nov. 4. 22:12  Privát üzenet  

A válasz
Valószínűleg hízasban vagy, én akkor lettem csupa stria kamaszkoromban. Nem lehet eltüntetni, mivel szétszakadt a bőr alatti kötőszövet, idővel nem lesz piros, ennyi.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. nov. 4. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem ertem. Nem is hiztam vekony vagyok. Borzaszto tenyleg..

# 2/2Időpont 2015. nov. 6. 22:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menjek másik dokihoz? Csináljak terhességi tesztet? KÉRLEK VÁLASZOLJATOK FONTOS NEKEM!
Mi a véleményetek a korai terhességi tesztekrol?
Diétázom. Mit tegyek, hogy a melleim kevésbé legyenek "terhességi" csíkosak?
Egy terhességi teszt mennyire megbízható? Ha negatív lett az eredményem, akkor megnyugodhatok?
Hogyan tüntessem el a "csíkokat" a "testemről"? 15/F
2nappal ezelőtt csináltam terhességi tesztet s 2 csíkot adott be viszont az eggyik csík halványabb lett. Ma reggel is megcsináltam s újra ugyanezt adta be. Ezek szerint babát várok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!