Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttkori aknés bőr. Mitől?

Felnőttkori aknés bőr. Mitől?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Sosem voltak pattanásaim, tini koromban sem, inkább száraz, vízhiányos bőröm van. Emiatt ijedtem is meg, mikor egyik napról a másikra gyulladt,aknés lett az arcbőröm.

El fogok menni kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz, de addig is mit tegyek? Nem használnak az arclemosók, a tonik, a krémek..

Valakinek ilyen tapasztalat, hogy mitől lehet ez?



#betegség #gyulladás #pattanás #akné #felnőtt kori pattanás
2015. nov. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma!
2015. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha az, vérvétellel meg tudják állapítani?
2015. nov. 5. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem változtattál az étrendeden? Nem kezdtél el valami gyógyszert vagy nem hagytál abba valamilyen gyógyszert?
2015. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, vérvétellel meg tudják állapítani, de csak akkor ha kifejezetten hormonra, pajzsmirigyre kérik a vizsgálatot, egy sima vérkép ezt nem mutatja ki.
2015. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet stressztől is, hormonoktól is meg olvastam hogy van valami bőr atka. az is csinál aknés bőrt. már kapni rá atka elleni kenőcsöt.
2015. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!