Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatos fájdalom a boka...

Iszonyatos fájdalom a boka külső részén, ahol a lábszár, és a lábfej "találkozik". Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja éreztem először ezt a kellemetlen fájdalmat, de az utóbbi 3 reggelre iszonyatosan fáj. Nap közben is, fáj, és nehezen tudok erre a lábamra rálépni, de azért (még) tudok menni. Reggelre viszont az ágyban alig bírom megmozdítani a lábfejemet.Ilyenkor ha csak egy picit is próbálom tornáztatni majd betojok a fájdalomtól. Nem tudom, hogy ez valami szalagprobléma lehet, vagy mi, de rettenetesen fáj. Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni, vagy egyáltalán mi lehet ez?

A bokám nem ment ki, nem estem el, nem ért sérülés. Viszont másfél héttel ezelőtt felpróbáltam egy 10 centi magas sarkú iszonyú kényelmetlen csizmát, és pár percig ebben járkáltam a boltban. Ezután le kellett vennem, mert rettenetesen megfájdult benne a lábam, amit ezután egész nap (sőt még másnap is) éreztem. Ez a fájdalom pár napra rá jött elő, és azóta folyamatosan erősödik. Lehet ennek is köze hozzá?


2015. nov. 11. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet e hozzá köze viszont a férjem hasonló tüneteket produkált és kiderült, hogy nyáktömló gyulladása van (bursitis). Szerintem menj el vele dokihoz.
2015. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És neki ezt hogyan kezelték? Mennyi ideig tartott a gyógyulás?
2015. nov. 11. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk és itt azt tanácsolták, hogy csináltasson egyedi láb betétet a cipöjébe, mert neki a megterheléstöl van (ùj munkakörülmény és lùdtalp is ). Még nem mùlt el neki, mert még nincs meg a betét. Szerintem menj el a dokihoz a biztos diagnòzis miatt.
2015. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat. Ha a jegelés, és a Flector gél nem használ, akkor kénytelen leszek én is felkeresni egy orvost.

Jobbulást a férjednek! :)

2015. nov. 11. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi. Neked is jobbulást!
2015. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!