Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvos segíthet nekem?...

Milyen orvos segíthet nekem? . Magasság problémám van. és hallottam hogy hormon növelő szerrel valamivel magasabb lehetnék. De nem tudom hogy ezzel a problémával milyen orvos foglalkozik. és hogy hol találnék ilyen orvost

Figyelt kérdés

Légyszi csak az fűzzön kommentet aki tudja ..és persze normális választ ír köszönöm!!


17/F..150 centi


2015. nov. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus. De ha már záródtak a növekedési porcok, akkor nem lehet a magasságon növelni.
2015. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológus szakterületbe vág a dolog, Nagyobb városok kórházaiban általában van endokrinológia osztály vagy részleg, szakrendeléssel.
2015. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segitettetek:)..am és véletlen nem tudjátok hog egy ilyen kezelés menyibe kerülhet?
2015. nov. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!