Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a házi víztisztí...

Lekri kérdése:

Mit gondoltok a házi víztisztítókról?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes választani, ha ki szeretném váltani az örökös ásványvízcipelést? Mennyi a költsége? Mennyire verik szét nemrég felújított konyhámat?
2015. nov. 16. 16:08
 1/3 anonim válasza:

Szerintem mindenféleképpen konyhabútorba építhetőt vegyél. Sima átfolyós rendszerű aktívszeneset vagy RO berendezést. De semmiféleképpen nem méregdrága valami csoda cuccot, mert az átverés.


A sima átfolyósok kb. 20-30.000Ft között mozognak csapteleppel meg minden beszereléshez szükséges alkatrésszel.

A RO szűrők meg 50-60.000Ft kompletten.


Nem verik szét a konyhádat. Csak a konyhapulton fúrnak egy kis lyukat a csaptelepnek. Meg a sarokszelepre csavarnak egy plusz csatlakozót és ennyi.


Márkából meg ezeket hallottam, hogy jók: Aquafilter, Aquaphor, PurePro, Puricom...

Olyat szerintem ne vegyél aminek még márkájra sincs, meg csak egy-két bolt árulja az országban.


+1 Tipp: Próbálj szabványos 10"-os szűrőbetétes víztisztítót választani, mert abba olcsóbbak a csere szűrőbetétek.

2015. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 17. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb és legegyszerűbb megoldás 6-8000 Ft-ért egy szűrőkancsó. Ebbe havi 1500 ft a szűrőbetét csere.
2015. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!