Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az alkoholfogyasztás még...

Ez az alkoholfogyasztás még normális, belefér, vagy már alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Egy héten 1x,1-2 üveg sör,ill. feles.Van amikor 2 hétig sem iszik, de már kevés is nagyon meglátszik rajta, a szemén ,és a beszédén. én nem bírom ilyenkor,és ő ezt tudja is, mégis muszáj néha innia. Ez már alkoholizmus? Még tolerálható?
2010. márc. 20. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha muszájból iszik az már alkoholizmus sztem
2010. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem a muszájt, hogy örökre nem bírna lemondani a piáról. Kérdeztem, hogy mi a jó benne,nem adott értelmes választ...
2010. márc. 20. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem apám minden este megiszik 3-4 sört és lefekszik aludni

hétvégén csak szombaton iszik,nem rúg be csak néha akkor rövid meg sör kombináció lefekszik aludni este felkell iszik még egy sört,de vasárnap nem szokott inni,nagyon ritkán de akkor is max egy sör. Semmi nem látszik rajta:)

2010. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ettol meg nem alkoholista valaki!Es szerintem azert jo neki,mert kicsit kikapcsolodik ellazul a piatol,ennyi meg belefer!Olvass utana a neten az alkohol betegsegnek, o meg messzemenokig nem tart ott!csak egy kicsit gondolkodni kell,es te is latod,hogy ez nem sulyos eset!
2010. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!