Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik voltak már csontvelődonor...

Akik voltak már csontvelődonorok, hogyan zajlott a műtét, a lábadozás?

Figyelt kérdés
Még csak annyit tudok, hogy pár napig kell majd kórházban lennem. Az interneten már olvastam ezt azt, elvileg a csípőlapátból veszik le. Arra lennék kíváncsi, hogy altatásban végezték-e és, hogy utána menyire meg hány napig akadályozott a seb a napi teendőkben? Volt olyan, hogy valakinek gyengébb lett az immunrendszere vagy rosszul regenerálódott a csontvelője?

2015. nov. 20. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

hát tőlem már vettek csontvelőt 22 éves koromban.

Elmentem felfeküdtem az ágyra és kivették mellkasból és a csípőlapátból...részletezni nem részletezném, ha nem muszáj. Bekötötték a sebet és annyi volt. Szerintem neked is ennyi lesz!

Remélem megfelelő donor leszel, és sok erőt és kitartást annak akinek szüksége van rá!

2015. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy felfeküdtél és csak úgy kivették azt jelenti, hogy altatás nélkül csinálták? És miután bekötöztek nem kellett pár napig kórházban lenned?
2015. nov. 21. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfelelő donor leszek, mert a testvéremnek kerestek csontvelőt, családon belül keresnek első körben alkalmas jelöltet, és én az voltam.
2015. nov. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!