Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte állandó fülzúgásom van...

Szinte állandó fülzúgásom van (vérnyomásom rendben). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

#fül-probléma
2015. nov. 22. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
CT-re kéne menned, ha ott sincs semmi, akkor lehet stresszes eredetű.
2015. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A felnőtt lakosság 70 %-nak van fülzúgása. Általában nem is a füled zúg, hanem az agyadban egy hajszálér hozzáér valamihez, vagy csak be van szűkülve. Na mármost ha ezért vállalsz egy agyműtétet, akkor megpróbálkoznak vele. Az esély hogy jó helyen szúrnak, vágnak, tépnek, az kb 0,00000000001%. Sajnos neked kell döntened.
2015. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet meszesedés is az oka, ettől vagy egy ér szűkül be, vagy összeáll az üllő és a kalapács, úgy összemeszesedik, hogy csak protézissel oldható meg. Fiatal korban idült gyulladás is okozhat ilyent. Keress fel rgy orvost, aki elküld majd hallásvizsgálatra, mert abböl sokmindenre fény derülhet, és a további vizsgálatok irányát is megadja. Vigyázz,mert a fülzúgás oka végleges hallásvsökkenést okozhat!
2015. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 24. 03:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fülzúgásom, kiderült, hogy a nyakam meszesedik. Jártam gyógytornára, most is rendszeresen járok csontkovácshoz, minden nap átmozgatom a nyakam, vállam és elmúlt.
2015. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nemes Zoltán ***** válasza:

Nekem a dobhártyám szakadt be.Azóta zúg a fülem, km 30 éve.

Ne foglalkozz vele.

2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fülzúgás gyakorlatilag népbetegség, 60 év felett a nagy többségnek van. A legtöbb esetben érszükület, érelmeszesedés, a nyak elmeszedése okozza. A gyógytorna sokat segít, na meg az érrendszer rendbetéttele, de apámnál rövid időre (1 nap) az infulzió is megoldotta a gondot.
2015. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MesiT válasza:

Szia


Nekem is volt fülzúgásom, 1-2 nap zúgás után pedig jött a szédülés ami olyan erös volt, hogy nem tudtam felállni. 8 hónapig küzdöttem vele aztán elmúlt. Nem igazán tudták megállapítani, hogy mi okozta, de vírus fertözésre gyanakodtak.Volt elötte egy elég komoly megfázásom ami nem jól lett kikezellve. Fül orrr gégészeten voltam ahol végeztek Caloriametriás vizsgálatot, majd kaptam Isoprinosin, Betaserc, Nootropil tablettákat. Ezek után jobb volt de késöbb még visszatért a betegség bár már nem volt annyira intenzív. Ebben az idöszakban elég magas stressz hatás alatt is voltam. Észrevettem, hogy amikor a legnagyobb volt a nyomás akkor a betegség rendszerint elöjött, amikor a stresszt kiváltó tényezö megszünt elmúlt a zúgás is.

Lehet Meniére betegség is.Mindenképpen menj el elöször a fül- orr gégészetre az javaslom és gondold végig azt is van-e olyan dolog az élertedben ami nyomaszt.

2015. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kaphatók közül ajánlom a ginkgo biloba tartalmú készítményeket, az agy vérkeringését javítja, nekem használt fülzúgás ellen. Legalább egy hónapig kell szedni rendszeresen, hogy hatni kezdjen.
2015. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt megírod a végrendeleted , és DIY agyműtétet hajtasz végre !

Lehet viaszlerakódás is , amit az orvos kimoshat egy injekciós fecskentő és némi langyos víz segítségével , pár perc alatt .

2015. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!