Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha menstruálok nem tud a...

Ha menstruálok nem tud a nőgyógyász megvizsgálni?

Figyelt kérdés
Csak mert máskor nincs lehetőségem elmenni ide. És iszonyú fontos lenne.

2015. dec. 1. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Csak akkor vizsgál olyankor, ha menstruációs probléma miatt mész.

Hisz a vér miatt nem látja a méhszájat, nem tud kenetet venni, de még a belső szervek tapintása, mérete is más ilyenkor.

2015. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meg tud vizsgálni. Én is mentem már úgy.

Szóval ha gond van, megvizsgál akkor is, ha menstruálsz.


Ha cytológia miatt mennél, akkor azt nem tudja meg csinálni. Szóval, ha csak ez lenne, akkor inkább máskor menjél.

2015. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, csak nem lát egész tisztán. Mi a probléma?
2015. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mióma, méhszájseb vagy hasonlóra gyanakszom.

Menstruáció ideje alatt 2napig körülbelül meghalok a fájdalomtól, bár amióta fogamzásgátlót szedek azóta jobb, de olvastam, hogy az ilyen nagy fokú fájdalom problémára utal és a nagy mennyiségű vérzés, ha nem menstruálok is furcsa dolgok jönnek belőlem néha. Alhasi fájdalmak csak úgy egyik pillanatról a másikra.Volt, hogy szex után véreztem is.

2015. dec. 1. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen menj el orvoshoz.

Én is úgy voltam ciszta miatt, hogy éppen megjött, mire kaptam UH-ra időpontot, de azt mondták, hogy nem gond, és úgy is látták.

Mondjuk, ha pici, akkor nehéz észrevenni. Ha gond van, akkor úgy is majd visszarendelnek akkor, ha már nem menstruálsz.

2015. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az esetben azt javaslom, hívd fel, és kérdezz rá! Mivel a méhszájat nem látja rendesen, de a probléma a vérzéssel összefügg. Bár ez nem menstruáció, hisz az gyógyszer mellett nincs!
2015. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a miómát hüvelyi ultrahanggal látta. Kérdés tud e csinálni mensi alatt.
2015. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen max.stressz.
2015. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon fiatalon is észre vettem ezeket a dolgokat amióta menstruálok mostanában egyre rosszabb. Most nagyon aggódom pár hete, hogy valami komolyabb dolog van...Most várok a mensim miatt..
2015. dec. 1. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!