Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a koszt a magyar...

Milyen a koszt a magyar kórházakban? Mennyire ehető?

Figyelt kérdés
Egy rokonom várhatóan több hétig bent lesz és eléggé finnyás, válogatós. Ezért érdekelne, hogy általában mennyire alkalmas emberi fogyasztásra a kórházi ellátmány.

2015. dec. 7. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem szörnyű, én nem vagyok finnyás, de nem egy kaját otthagytam.
2015. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Aki éhes, megeszi.
2015. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Aki éhes, megeszi."



Oké, nyilván ha az ember nagyon éhes bármit megeszeik még a szarát is. Pl. a gulágokban még egymást is megették az emberek, de ne ebből induljunk már ki, hogy bármit meg lehet enni könyörgöm..

2015. dec. 7. 09:26
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ hol vagy és milyen osztàlyon..én 1 hétig voltam a dél-tepsi veseosztàlyán..hát nagy meglepetésemre felülmúlta a várakozásaimat...a kaja minden nap jó volt még választani is lehetett délben..a reggeli /vacsora meg annyi volt hogy rendszerint anyummal osztottam meg...mondjuk ez 5 éve volt.

Ha nagyon finnyás a rokonod max éhen marad...annyira válogatni azért nem lehet.

2015. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért ennyire irónikus ne legyél..a kórháza kaja is kaja, ehető. Ha nem tetszik főzetsz magadnak aztán lehet behordatni.
2015. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban voltam 5 napig, egész ehető volt a kaja. Rosszabbra számítottam.
2015. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Tipikusan olyan, amire azt mondja az ember, hogy hm, földön már láttam ilyet, de tányéron még nem!
2015. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fu szegény nagymamámat látogattam tavaly kórházban Magyarországon. Elé volt rakva valami rossz darab kenyér, 2 szelet párizsival, semmi más. Gondoltam uzsonna féle a cukorbetegsége miatt. Aha... Ez volt a vacsora. Bakker egy fél szelet kenyér 2 szeletnyi felvágottal!?!!??!!!

Besza-behu...

2015. dec. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: akkor még örülhet, hogy kapott felvágottat :D én nemrég voltam kórházban, reggeli: 1 mini zsömle, 1 kocka sajt, semmi más.
2015. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok, hogy az ilyen ellátástól esetlegesen bekövetkező éhhalálokért vajon vállal-e felelőséget a kórház/kormány..?:D
2015. dec. 10. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!