Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet csontrák? Nagyon...

Ez lehet csontrák? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés

A koponyámon van egy kinövés (4cm hosszú, 0,5 cm széles kb) mellette egy kisebb lyukszerű bemélyedés, és a másik oldalon egy kisebb kinövés... Illetve egy kb. 1cms dudor a hátulján a koponyának.


Nem okoz semmi tünetet, viszont szok viszketni, és néha olyan mintha valami dolgozna ott, ventudom, hogy a csontban vagy a bőrön. Tapintásra tompa fájdalom van.


4x vettek vért más problémák miatt, az mind negatív volt, augusztusban voltam agyi CT-n, szeptemberben agyi MR-en. Azt mondják, ezeken látszódik a koponya, ha valami lett volna, akkor arról tudnának. De nem is tudom, hogy mióta van ott.. Ezért félek, hogy mivan ha utána jött csak és ezért nem is lehetett ott...


Múltkor voltam gyerekorvosnál, megmutattam neki, megfogta, aztmondta, hogy normális, de alig nyúlt hozzá...


Nagyon vékony vagyok (178cm magas 53kg) ezért azt mondja anyám, hogy így könnyebb minden normális dolgot félreértelmezni.


Gerincemmel megyek ortopédhoz, december 30.án, majd ezt is megmutatom. De nagyon félek, és tiszte idegroncs leszek addigra...


F/16



2015. dec. 7. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Koponyánkon vannak mindenféle dudorok, bemélyedések, senkié nem teljesen sima, a gyerekorvos megnézte, ne aggődj, ha érzett volna valamit, akkor nem mondta volna, hogy normális.
2015. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 San Bernardo ***** válasza:
100%
Ha csontrák lenne annak (mire a dudor ténylegesen megjelenik) ezer más tünete is lenne. Emellett a csontrák viszonylag gyorsan nő, és a csontfájdalom a legerősebb fájdalom ami létezik. Valami furaság lehetséges, de biztos nem csontrák. Üvöltenél a fájdalomtól, plusz a leleteid is rondák lennének. Nyugi, bízz a dokikban.
2015. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!