Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátnőmnek...

Normális, hogy a barátnőmnek estére gyakran kakicsíkok látszanak a bugyiján?

Figyelt kérdés
Ma is...Nem tartom igénytelennek, de egy ideje már feltűnt ez, és egyre jobban zavar. Még nem szóltam neki erről. 23 évesek vagyunk.
2015. dec. 9. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy néha vonalkódos lesz a bugyi XD
2015. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem szokta megmosni kaksizás után.

Nekem akkor olyan , ha hasmenésem van, akkor nem szoktam 10-20 percenként mosogatni. :D

2015. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, engem biztosan zavarna ha az en bugyim ilyen lenne, főleg ha ezt a pasim is láthatja. Fura hogy öt ez nem zavarja.

Lehet hogy egészségügyi oka van, nem zar neki eléggé a nyilas, vagy a pukival távozik más is. De ha ez is van, miért nem tart magánál nedves törlokendot, vagy tisztasági betétet. Ez így szerintem kissé igénytelenség. Szólni meg elég ciki lenne, de ha mar több ideje vagytok együtt, akkor lehetne célozni rá valahogy poenosan.

2015. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos h kaki? Nem lehet h barna folyas?

(Nekem mar volt sajnos, nem egeszseges, hacsak nem kozvetlen mensi elott jelentkezik)

21/l

2015. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez férfi szemmel undorító... Ezek után ki kivánná a szexet
2015. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk addig kell újra törölni a WC-n, amíg látszik a papíron bármi is.
2015. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en is szegyelnem magam es nem baratom van , hanem ferjem .. szoval en mar nagyon megszoktam a tisztasagit , anelkul nem nagyon erzem jol magam ! en is szoktam barnazni mensi elott , de maskepp szegyen lenne szamomra az ilyen dolog
2015. dec. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!