Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajnalban arra ébredtem...

Hajnalban arra ébredtem -minden jel nélkül- hogy iszonyat fáj a nagylábujjam. Reggel pedig kicsit lilás-pirosas lett az egész, és egész érzéketlen. Ötletek?

Figyelt kérdés

Úgy fájt hogy nem csináltam semmit... feküdtem az ágyban de a fájdalom néha így az egész lábam befeszítette.

Először azt néztem hogy benőtt köröm lehet, de nem fent hanem lent. Kicsit megbirizgáltam ilyen körmészeti -nincsilyenszó- eszközökkel, akkor hát bitangul fájt, tehát ez a betojás szintjén, de bevettem gyulladáscsökkentő/fájdalomcsillapítot és egy óra vergődés után visszaaludtam.

Reggel már nem fájt simán,rá tudtam lépni de rálépésnél fájt.

Érzek azóta kicsi zsibbadást meg úgy kicsit lilásabb a lábujj vége, ami tapintásra kicsit érzéketlen is (nem teljesen de tompa)


Gondoltam ha hétfőig nem lesz változás, akkor elmegyek valami lábujjológushoz (vagy orvos vagy ez a spéci manikűrős vagy mi)


2015. dec. 12. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsípett a cecelégy
2015. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huzamosabban cukros vagy.
2015. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne nevess nekem ilyen akkor szokott előfordulni ha túl szoros a zokni a lábamon éjjel vagy ha kilyukad a körmömtől a zokni és a lyuk szorítja az ujjamat.

:o

2015. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!