Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hajnalban arra ébredtem -minden jel nélkül- hogy iszonyat fáj a nagylábujjam. Reggel pedig kicsit lilás-pirosas lett az egész, és egész érzéketlen. Ötletek?

Úgy fájt hogy nem csináltam semmit... feküdtem az ágyban de a fájdalom néha így az egész lábam befeszítette.

Először azt néztem hogy benőtt köröm lehet, de nem fent hanem lent. Kicsit megbirizgáltam ilyen körmészeti -nincsilyenszó- eszközökkel, akkor hát bitangul fájt, tehát ez a betojás szintjén, de bevettem gyulladáscsökkentő/fájdalomcsillapítot és egy óra vergődés után visszaaludtam.

Reggel már nem fájt simán,rá tudtam lépni de rálépésnél fájt.

Érzek azóta kicsi zsibbadást meg úgy kicsit lilásabb a lábujj vége, ami tapintásra kicsit érzéketlen is (nem teljesen de tompa)

Gondoltam ha hétfőig nem lesz változás, akkor elmegyek valami lábujjológushoz (vagy orvos vagy ez a spéci manikűrős vagy mi)

2015. dec. 12. 12:43  Privát üzenet  

A válaszok
Megcsípett a cecelégy

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. dec. 12. 12:56 Privát üzenet
Huzamosabban cukros vagy.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. dec. 12. 14:48 Privát üzenet

Ne nevess nekem ilyen akkor szokott előfordulni ha túl szoros a zokni a lábamon éjjel vagy ha kilyukad a körmömtől a zokni és a lyuk szorítja az ujjamat.

:o

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. dec. 13. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik, hogy a kutyusomnak konkrétan rózsaszín, szinte pirosas a bőre az egész testén?
Kislányom 1 hónapja elesett és az orra alatti seb még mindig nem gyógyult be, olyan mintha most egy pattanásszerű valami lenne ott, és pirosas az egész. Mit csináljak vele? Mivel lehet kenni?
Gyakorlatilag majdnem hibátlan a bőröm, semmilyen pattanásom sincsen, viszont eléggé pirosas arcom van és egyenetlen a bőröm színe az arcom egész területén. Van valakinek valami...
A Falamon megjelennek tavasszal és egész nyáron napi 1-2 db kukac szerű valami. Narancssárga a falam, a tesük is pirosas narancssárga, nagyon pici, fekete fejü kukacszerűség, szerintetek mi lehet?
Szept. 3-án volt meg a menzim, de inkább barnás pirosas volt! Most meg szédülök egész nap nagyon keveset eszem!Érzékenyebb a mellbimbóm, és a melleim is! Reggel alig tudok ki...
Medion lcd tv-nken a kép egyszer csak pirosas lesz néhol. Nem az egész képernyő, hanem csak 1-2 helyen. Eddig eltűnt amikor kikapcsoltam, de most már nem. Találkozott már valaki hasonlóval?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!