Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömágy a köröm felett...

Körömágy a köröm felett oldalt lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy problémám, hogy pár hónapja benőtt a körmöm sarka. Elmentem pedikűröshöz, szépen megcsinálta, amit a saját vágásnál elrontottam, de kiderült, hogy a növés közben valami nem stimmel, szerintem a körömágy oldalt felé került a körömnek. Ez elég fájdalmas, de nem tudom kihez fordulhatnék, levetetni nem akarom, meg szerintem nem is segítene, de mozgásnál problémát okoz számomra.Valaki hallott már ilyenről? Minden segítséget előre is köszönök!

2015. dec. 18. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza a pediküröshöz.
2015. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha kicsípi újra, ugyanúgy felette marad nem?
2015. dec. 18. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az a problémád ami nekem, akkor lehet sérüléstől van. Én az ágy kihúzóját rántottam a körmömre, és akkor beszakadt, megsérült. Ennek pár éve, és olyan mintha oldalt lenne valami a sérülés miatt. Ezt időnként ki kell vágni egy éles ollóval.
2015. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!