Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha több, mint 15 éven át...

Ha több, mint 15 éven át ilyen trehány módon éltem, az vezethetett ilyen betegségekhez? A kifejtés lenn.

Figyelt kérdés

Általános iskola első osztályától (meg már óvodás koromban is egy picit) chipseken, burgonyaszirmokon, mindenféle nassolnivalókon, édességeken éltem, a napi elfogyasztott dolgaim nagy részét ezek tették ki. Továbbá napi 2-szer, 3-szor 1,5-2,5 l colát, fantát, ill. egyéb üdítőt fogyasztottam el, utána később jött az, hogy egyre több energiaitalt kezdtem fogyasztani(utóbbi olyan 4. osztályos koromtól volt). A sportra nem fordítottam nagy figyelmet, konkrétan úgy éltem, hogy bármi előtt el voltam, aminek volt képernyője, szinte a tv-t, nintendo-t, play stationt meg a számítógépet váltogattam naphosszat a szabadidőmben. Visszaemlékezve a koromhoz képest meglehetősen gyakran voltam beteg, több tüdőgyulladásom is volt, többször kaptam ízületi gyulladást, szinte alig bírok futni mind a mai napig és olykor-olykor recsegnek az ízületeim, meg sajognak a csontjaim ha hirtelen kell megmozdulni. A legutóbbi tüdőgyulladásom után azt mondták, hogy bár a gyulladás és a fertőzés elmúlt a szervezetemben, viszont van a tüdőmben amolyan látványos rajzolat, ami tüdőfibrózis gyanújára adhat okot. Nem lélegzem nehezen, de ha nagyobb terheket kell megmozgatnom, akkor elég hamar légszomjam tud támadni, meg elkezd szúrni az oldalam. Néha még a szívem is elég erőteljesen ver, szinte még a torkom is lüktet, a mellkasom pedig szinte zakatol. Annyit kell tudni még rólam, hogy kisebb koromban meglehetősen fanatikusan foglalkoztam műszaki tudományokkal, többek közt fizikai, kémiai témákkal, és elég közel kerültem olyan dologhoz, amely az átlagnál erősebb röntgen, mikrohullámú, vagy bármi más nagyfrekvenciás sugárzást képes előállítani és ezekhez a berendezésekhez igen közel álltam, 90%-ban ott álltam mellette. Továbbá nehézfémekkel is kapcsolatba kerültem, meg egyéb szerves oldószerekkel, ami fokozottan káros lehet a leírása szerint az élő szervezetre. (Hogy honnan került beszerzésre, az mindegy, kissé illegális a forrása, de legyen elég annyi, hogy nagyon nagy mennyiségben kerültem ezekkel is kapcsolatba.) Jó párszor megcsapott a tv képcsövekből a nagyfeszültség, ami igen kellemetlen volt. Nagyon sokszor zúztam be képcsöveket csak úgy "for fun", (szerintem) az is lehet, hogy az után keletkező szállópor is okozhatott bennem károkat. Legutóbbi vérvizsgálatomnál felmerült a cukorbetegség gyanúja, ekkor már kissé megijedtem pár hónapja viszonylag tudatosan élek egyre több szempontból.

Mennyi a valószínűsége, hogy tartósabb károsodást szenvedtem el az ilyen dolgoktól? Hogyan hathatott az immunrendszeremre ez a rengetegféle káros behatás? Lehetséges, hogy ilyen dolgoktól kezdtem fogyni pár éve? (Elég látványos súlyvesztésem volt, 77 kilóról 60-ra fogytam annak ellenére, hogy közel ugyanannyit eszek.) Milyen hatással vannak a szervezetre az erős röntgensugarak, mikrohullámú sugarak? Milyen idegrendszeri károsodást képesek okozni a nehézfémek és egyéb veszélyes (szerves) oldószerek? Kialakulhat tüdőfibrózis (vagy bármilyen légzőrendszert érintő károsodás) a tv képcsövektől, erős szállóportól? Mennyire károsak az ízületekre (esetleg csontokra) a fentebb felsorolt dolgok? Képes hosszútávon tönkretenni a szív elektromos tevékenységét a magasfrekvenciájú nagyfeszültség (több millió volt, Tesla-tekercs)? És az agyat (idegrendszert)? Az ilyen szemét kaják milyen valószínűséggel okozhatnak cukorbetegséget? Továbbá a röntgensugarak mennyivel növelték a rák kockázatát? Mindent egybevetve lehet még egyáltalán (egészséges) gyerekem a későbbiekben? Hogyan hozhatnám helyre a szervezetemben a károkat?

23/F



2015. dec. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És mindezek után úgy gondolod, hogy e a fórum a legalkalmasabb egészségi állapotod megítélésére és hasznos tanácsok adására ? Akkor kifelejtetted még a racionális gondolkodási képesség jelentős mértékű károsodását valamint a pszichés állapot kóros irányú torzulását.
2015. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne gyógynövényekkel kitisztítani-méregteleníteni a szervezetedet és vitaminokkal, ásványi anyagokkal feltőlteni.Ezek sokat segíthetnek.
2015. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Én minimum a háziorvosommal megbeszélném ezeket a problémákat és ő biztosan tudná, hogyan tovább.
2015. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!