Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó ötlet fent maradni egész...

Jó ötlet fent maradni egész éjszaka?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és amióta az eszemet tudom, alvásproblémáim voltak. Iskolaidőszakon belül kb. 5-6 órát alszom hétköznap, ennek eredménye az hogy a suliban, a tanórákon alszom. Otthon, mivel tanulok, felébredek és este már nem vagyok álmos. Hétvégente 12-14 órákat alszom. Minden szünetben kitolódik az elalvásom időpontja hajnali 4-5 órára. Most is ez történt, és azon gondolkodom, hogy mi lenne, ha ma egyáltalán nem feküdnék le? Akkor talán elég álmos lennék este és visszaállna a ciklusom. Szerintetek?

2015. dec. 28. 01:33
 1/3 anonim válasza:
Vagy talán próbálj meg nem aludni az órákon, és akkor este leszel álmosabb.
2015. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálok, hidd el. Nem megy. Reggelente rendszeresen kések, mert a metróban is el szoktam aludni, ráadásul szédülök és hányingerem is van az álmatlanságtól.
2015. dec. 28. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Segíthet. Csak utána két nap múlva ne kezd elölről az éjszakázást.
2015. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!