Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok depressziós, de...

Nem vagyok depressziós, de minél előbb meg akarok halni. Nem akarok családot se semmit, max 35 evet akarok elni de inkább kevesebbet. Ez mennyire normális? Ez nem csak igy most jott, hanem mar kiskorom ota is nagyon régóta.17/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már ez normális?

Fordulj az iskolapszichológushoz mihamarabb.

2015. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz semmi értelme nem volt. Egyszerűen igy latom a világot. Múltkor megemlítettem szüleimnek es nagyon ki akadtak meg jöttek h ez nem normális meg ilyenek de ez van nem tudok mit csinalni.
2015. dec. 28. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így érzel. Sajnos van rá esély, hogy bevonzod a korai halálod.
2015. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Rajtad múlik, hogy érzel, mennyire értékeled a lehetőségeidet. Genetikailag vannak depressziosabb emberek, de ez csak egy kis része. En is igy ereztem 17 evesen, de utana rajottem sokmindenre.:)
2015. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dohányzom is, hogy meg előbb legyen. De akkor ezzel igy nagyon semmi gond sincs ugye? Mert akiknek elmondtam azok szerint beteges..
2015. dec. 31. 12:46
 6/11 anonim válasza:
Szerintem meny be a szihiátriára mond meg hogy érzel majd ott segítennek! De szerintem nem normáli
2016. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy kis kábszert is nyomhatnál, arra az esetre, hogyha dohányzás nem lenne elég gyors. Piálás, remélem megy már?
2016. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagy baromsagot muvelsz. En nem teged sajnallak mert latom, hogy nem erdekel barki barmit is mondd, ezt mar a fejedbe vetted... Inkabb a szuleidet. Meg a (leendo) parodat. De ha igy erzel senki sem tart vissza... Talan majd a buntudat
2016. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
en megertelek kerdezo mert pont ugyanazt erzem en is, en se akarok sokaig elni, utalok elni egyszeruen, egy semmi ertelme nincs az egesznek, ketto felesleges sokaig elni nem akarok oreg lenni, mar most megolnem magam legszivesebben anyam miatt nem teszem meg meg. 24f
2016. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ti hogy egymásra találtatok??


Drágám! Nem az élettel vam a baj, hanem azzal ahogy hozzáállsz. Ez neked is szól 9-es. Ha mindennap ezzel a tudattal kelsz fel, akkor persze, hogy úgy fogod megélni az összes másodpercet, mint egy rémálom! Ha adnál egy kis esélyt az életnek belátnád, hogy az nem csak fekete és fehér! Nem csak jó és nem csak rossz. Mindenkinek van jobb és kevésbbé jó napja is. Mégis mindenki felkel reggel, és elindul a dolgára. Miért? Mert mindenki keres és talál magának valamilyen célt. Mert törődik a családjával, szüleivel, barátaival. Mert (sajnálom a kifejezést) nem önzőek. Gondolnak arra, hogy esetleg a saját élete boldoggát tesz egy másik embert.


Hallottad már azt a kifejezést, hogy "Minnél többet adsz, annál többet kapsz"? Bogaram, ha te úgy érzed nincs értelme az életnek mert mondjuk "szívás" vagy értelmetlen, akkor ott vagy az a probléma, hogy nem adsz bele eleget, vagy nem őszintén adod. Ha reggelente próbálnád mellőzni ezeket a negatív, depressziós gondolatokat (mert ez igenis depresszió valamilyen szinten) és igyekeznél minnél pozitívabban indítani a napod, egyrészt rájönnél, tőled is nagyban függ milyen napod lesz, mit engedsz be, mit zársz ki vagy minek adsz teret, és arra is rájönnél, hogy milyen értelmetlen volt mindaz a pesszimista gondolkodás, amire a kamaszkorod nagy részét pazaroltad, mert igenis lehet jobban is élni. Erre példa mind a minimum 6 milliárd ember a földön.


Remélem Kincsem, jobbalra fordul majd a dolgod, és megtanulsz a képébe nevetni a reggelnek!

Üdv!


Amúgy ha valami bajod van egyrészt azokkal amiket a válaszban leírtam vagy kérdésed van ezzel kapcsolatban, nyudotan írj!

2016. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!