Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 13 eves lanynak mekkora...

Egy 13 eves lanynak mekkora az általános mellmérete? Hogy kerjem meg a szuleimet hogy vegyünk melltartot?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy átlagos mellméret. Mert van olyan 13 éves, akinek semmi nincs és van olyan 13 éves, akinek még nagyobb van, mint egy felnőtt nőnek.

Ez teljesen egyén, illetve genetika függő.

Amúgy ha tényleg van melled és szükséges a melltartó, akkor mond meg anyukádnak, hogy anya, vegyél nekem légyszíves melltartót, mert ideje lenne már, szükségem lenne rá.

2016. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen akkora volt, mint 7 évesen.

14-15 éves korom között nőtt meg. Elég nagyra.

Úgy kérd meg anyukádat, hogy már van melled, szükséged van melltartóra (ha nincs, csak te gondolod, mert nőtt 1 cm-t, akkor még ne szólj anyukádnak).

2016. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia Ha a googlebe beírod ,hogy meltartó méret kalkulátor akkor van remek táblázat meg minden ,ami segít megtudni milyen méretű melltartóra van szükséged. pl

[link]

2016. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagy lenne a megvásárolt melltartó, dörzsölgesd puha papírral a környékét.
2016. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-dik kerdező hogy kell használni azt az oldalt mert beirtam az adatokat de nem reagal
2016. jan. 1. 20:16
 6/8 A kérdező kommentje:
3-dik*
2016. jan. 1. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4-es vagyok


Ha nagyobbak lesztek, és néztek Hofi-t, vagy Fábry-t, érteni fogjátok amit leírtam. Kérem a többieket, hogy ne spoilerezzetek.

2016. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70-75 A-s... Én szóltam anyunak, hogy kéne mert kinőttem a régi toppokat.
2016. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!