Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek? (bov lent minnel hamarabb irjatok kerlek)

Szoval aza helyzet hogy kerdest nem tudtam hogy megfogalmazni sehogyse es lehet nem is jo temaba irom de azt akarom kerdezni hogy ha valaki be vett 6szem frontint (legerosebb miligrammosat)

~itt eltelt 1nap szunet majd kesobb~

2szem vizhajtot

2szem kalium tablettat .

Es erre meg ivott 3,5dl tejet mire szamithat?

Kerlek fontos lenne!! Tudom itt senki se orvos de meg akarok nyugodni....

2016. jan. 1. 23:53  Privát üzenet  

A válasz

Minek szedsz be összevissza gyógyszereket?nyugtató/altató plusz vízhajtó?Jóhogy nem ricinus olajat ittál rá!

Nem is értem.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 2. 03:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv mindenkinek,2 hete olyan érzésem van mintha hangyák mászkálnának rajtam, nem tudok aludni mert erre gondolom és szúró bizsergő érzést érzek. Nem vagyok stresszes sem ideges....
Miket tudok tenni, hogy minél hamarabb jó alakom legyen. Tehát inkább lábra és seggre akarok erősíteni vagy ilyesmi?!
Mit tegyek hogy hamarabb elmúljon a menstruációm? Fontos, kérlek sokan írjatok!
Szeretnék javitani a testtartásomon. Púpos a hátam! Milyen gyakorlatokat végezzek? Sűrgősen irjatok mert minnél hamarabb szeretném hogy normális legyen a testtartásom
Baj van e vele v ez normalis? (surgos, kerlek irjatok minnel hamarabb)
Miskolcon van genetikus? Tiszaújvárosi lakosnak kellene minél közelebbit találni. Ugye nem Debrecenben vagy Gyulán van a legközelebbi? Légyszívés írjatok minél hamarabb!

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!