Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hasammal?

Mi lehet a hasammal?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és szilveszterkor eléggé sokat ittunk. (relatív kinek mi a sok, néhány kupica jéger volt inkább, és előtte rendesen étkeztem is) Egyáltalán nem szoktam inni, talán 2-3 hetente vagy havonta, de most szilveszter után 1-jén 7x hánytam délután, utána nem volt semmi bajom. Mindig miután hánytam ittam egy pohár vizet, hogy lemossam a nyelőcsövembe került savat. De úgy körülbelül a köldököm felett valamivel fájdalmat érzek. Nem elviselhetetlen fájdalom, de érződik azért. Hányingerem nincs, lázam stb. panaszom nincs, csak ez. Aggódom, hogy gyomorfekélyem lett vagy valami más? Egyszeri túlzott alkoholfogyasztástól is lehet ilyet kapni?

2016. jan. 3. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyáron történt velem hasonló én sem szoktam inni de a születésnapomon rendesen elintéztem magam minden összeittam sokféle alkaholt és másnap reggeltől délutánig hánytam és fáj a hasam de meg a fejem de ennyi.Ittam vizet én is de visszajött.Ha hiszed ha nem nekem egy tányér meleg húsleves hozta helyre a gyomrom az már nem jött ki és másnapra semmi bajom nem volt.Benne van a pakliba ,hogy kevertek valamit az italomba mint később rájöttem.Ez lehetett nálad is de ha nem szűnik a panasz mindenképpen fordulj orvoshoz!
2016. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit utánaolvasgattam a neten, és hasnyálmirigy gyulladást tudtam belőle kihozni, de nem merem neten keresztül diagnosztizálni magam, mert kissé hipochonder vagyok. Szóval elnézek holnap dokihoz. Köszönöm.
2016. jan. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!