Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagadhat fel az egyik...

Mitől dagadhat fel az egyik kéz kisujjának utolsó ujjperce?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most havat sepertem a járdán meg a ház előtt és amikor beértem, észrevettem, ahogy a kezeimet mozgattam, mert fáztak, hogy jobb kezemen a kisujjam utolsó ujjperce fel van dagadva. Vettem be most kalcium tablettát, de nem fáj csak dagad és feszül. Nem emlékszem fájdalomra sem szúrásra, vágásra. Semmi nem látszik rajta, csak fel van dagadva és feszül :(


Szerintetek ez mitől lehet?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget, eléggé be vagyok parázva :(


2016. jan. 6. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt sem mondhatnám, hogy lüktet, mert nem, csak ritkán.


Lehet, hogy a hirtelen hidegtől dagadt fel? De csak az? Hóba nem nyúltam, max a lakathoz, hogy kinyissam a kaput. Illetve a többi ujjamnak nincs baja. Esetleg ízület? A családban mindenkinek baja van, de még csak 24 éves vagyok :D Csak nincs akkora pechem, hogy az ízületeimmel legyen baj már.

2016. jan. 6. 11:18
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt egy kép róla.


[link]

2016. jan. 6. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!