Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Az allergia elleni orrspray szteroidot tartalmaz. Mennyira káros hosszú távon?

Kisgyerekről van szó, meg sem fordult bennem, hogy másodszor is ilyet kap, amikor az első egyáltalán nem segített. Persze csak akkor láttam, hogy ez is szteroidos, amikor már hazahozták.

Hónapok, mire új időpontot kapunk...

2010. márc. 25. 21:02  Privát üzenet  

A válaszok
Hosszútávon megöli az orrnyálkahártyát, ezért nem tanácsos sokáig fújni.Én is nagyon allergiás egyén vagyok, de amit NAGYON TANÁCSOLOK az a Fentistil kapszula nevű gyógyhatású készítmény.Vénnyel kapható minden gyógyszertárban, napi 1 szem és teljesen megszűnik az allergia.Amíg nem szedtem napi 100-120 tüsszentés 50 zsepi, ezt csak azért irtam le h viszonyítási alapod legyen, h mennyire vagyok én és ön allergiás.Remélem segítettem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. márc. 27. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó, hogy jött végre egy válasz, köszönöm!

Mások tudására / tapasztalataira is kíváncsi vagyok még!

# 2/4Időpont 2010. márc. 28. 15:39 Privát üzenet
Van nem szteroidos is direkt ezért: legjobb most a Nasya.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2010. máj. 16. 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletedet.

# 4/4Időpont 2010. máj. 17. 18:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alkoholos grapefruit cseppeket szedek vezethetek autót? Mert azt van ráírva hogy 66% alkoholt tartalmaz
Az Aloe Ever Shield Deo tartalmaz triklozánt?
Mitől lehetnek viszkető, sebes kiütések a bőrön? Allergia?
Az allergia elleni gyerekorrspray szteroidot tartalmaz. Mennyira káros hosszú távon?
Allergia vagy valami más?
Voltam allergia vizsgálaton és a papiromra azt irták hogy fák II abba mik tartoznak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!