Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az allergia elleni orrspray...

Az allergia elleni orrspray szteroidot tartalmaz. Mennyira káros hosszú távon?

Figyelt kérdés

Kisgyerekről van szó, meg sem fordult bennem, hogy másodszor is ilyet kap, amikor az első egyáltalán nem segített. Persze csak akkor láttam, hogy ez is szteroidos, amikor már hazahozták.

Hónapok, mire új időpontot kapunk...


2010. márc. 25. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Hosszútávon megöli az orrnyálkahártyát, ezért nem tanácsos sokáig fújni.Én is nagyon allergiás egyén vagyok, de amit NAGYON TANÁCSOLOK az a Fentistil kapszula nevű gyógyhatású készítmény.Vénnyel kapható minden gyógyszertárban, napi 1 szem és teljesen megszűnik az allergia.Amíg nem szedtem napi 100-120 tüsszentés 50 zsepi, ezt csak azért irtam le h viszonyítási alapod legyen, h mennyire vagyok én és ön allergiás.Remélem segítettem.
2010. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó, hogy jött végre egy válasz, köszönöm!


Mások tudására / tapasztalataira is kíváncsi vagyok még!

2010. márc. 28. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Van nem szteroidos is direkt ezért: legjobb most a Nasya.
2010. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletedet.
2010. máj. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!