Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyemen sok az üvegszál,...

Munkahelyemen sok az üvegszál, és talán még azbeszt is fellép a levegőben. Talán emiatt szokott szúrni a szivem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem, hogy szúrni szokott a szivem, nem sűrűn, de néha odakap, éshát ez nagyon nem hétköznapi egy majdnem 20 éves fiatalembernél. Ez az egyik opció amire gondolok, másik meg az, hogy régen kövér voltam, hanyagoltam az edzést és most szerencsére visszement pár kiló. Okkal, hisz tényleg nem figyeltem oda nagyon az étkezésre. Talán emiatt is lehet a probléma, hogy nem folytattam az egészséges életmódot és nem tornáztam tovább? Mennyire van hatással a szervezetemre a levegőben fellépő üvegszál? kb 4-5 hónapja dolgozom, és még cigizni sem cigizek. Tudom hogy nem vagytok orvosok, csupán a véleményetek érdekelne. Köszönöm előre is! Üdv!
2016. jan. 10. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy a munkahelyeden fellép az üvegszál? Ha nem tetszik a munkahelyed, hagyd ott.
2016. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!