Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a vagdosásról?...

Hogy szokjak le a vagdosásról? Nem tudom abbahagyni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Mit vagdosol?Ha fodrász vagy ne szokj le róla!!!Papírt vagdosol?
2010. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Karomat, lábamat.

És nem kérek bunkó kommenteket. Tudom, hogy nem jó dolog. Már megbántam, hogy elkezdtem, soha nem kezdeném el, ha újra választhatnék, de most meg egyszerűen nem bírom abbahagyni. Segítesetek. :(

2010. márc. 26. 16:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!!!Azonnal!!!Tudod,hogy helytelen amit teszel és ez jó!!Menj el!
2010. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
hűha, én ilyet csak tv-ben láttam, filmben.. ott orvoshoz fordultak vele. Talán gondold végig miért szereted, mit szeretsz benne.. aztán hátha találsz valamit, amit annyira szeretsz, hogy elfelejted a vagdosást.. közben beugrott az egyik Médium részben volt.. próbálj segítséget kérni valakitől. Nem hiszem, hogy szép látvány a sok vágás a végtagjaidon.. talán gondolj erre..
2010. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van magaddal? Ez általában annak a jele, hogy nem tudod elfogadni magadat, vagy valami megoldatlan/oldhatatlan probléma van az életedben?!
2010. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igazából magammal csak bajom van. Mind külsőleg, mind belsőleg nem olyan vagyok, mint amilyennek kéne lennem. Valamint állandó csládi problémiám vannak, amik évek óta nem akarnak megszűnni. Teljesen reménytelennek érzem az életem.

Ez az egyetlen dolog, ami megnyugtat és ideig-óráig jókedvem van tőle. És reagálva valamelyik válaszva, nekem tetszenek a sebek, ez az egyetlen, ami szép rajtam. Viszont akik látták, azok szerint nem szép.

Voltam már pszichológusnál (2-nél is), de nem segített. Egyiket se érdekeltem, csak általánosságokat mondott, nem érdekelte, hogy én miért csinálom. Apám beetette velük, hogy az emós divat miatt csinálom (holott nem vagyok emos, mégcsak úgyse nézek ki). Magánpszichológusra pedig nincs többtízezer forintom. :(

Mindenképp abba akarom hagyni.

2010. márc. 26. 21:57
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod, hány éves vagy, és mi a nemed? Ennek ismeretében talán könnyebben adhatnánk tanácsot!
2010. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok.
2010. márc. 28. 14:36
 9/24 anonim válasza:
89%
Te jó ég! Azért élvezed mert endorphint szabadítasz fel a vágásokkal. Keress más elfoglaltságot. Magabiztossá kellene válnod.
2010. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

egyik barátnőm is ilyen problémákkal küzd, és ő se nagyon látja be hogy ez helytelen. próbálunk segíteni rajta, több időt töltünk vele, kérjük, hogyha eszébe jutna elkezdeni a vagdosást, hívja fel valamelyikünket, és megpróbáljuk lebeszélni. talán ha van egy barátnőd, akire mindig számíthatsz, megkérdehtnéd hogy segítsen. igazából nem tudok semmilyen jólbevált módszert, meg hát emberek szerint változó a helyzet.

de szerintem te is tudod, hogy ez nem old meg semmilyen problémát, csak többet okozol

2010. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!