Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik pillanatrol a masikra...

Egyik pillanatrol a masikra nem hallok rendesen. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Egyik ejjel kattogott, susogott, recsegett a fulem, majd neha pattant egy nagyot es elkezdett folyni valami valladekbelole. Kb 6 orakor birtam elaludni annyira zaravart, 8orakor mikor megebredtem sokkal rosszaabbul hallottam es ez azota nagyon kevesrt javult(3hete tortent). Voltam fuleszeten is, ott kipucoltak a fulem, majd hallasvizsgalatra kuldtek es nem lettek jok az eredmenyek. Azt mondtak hallokeszuleketell hordanom. Viszont ebbe nem szeretnek beletorodni. 20 eves vagyok meg csak. Valaki valami tippet tudna mondani, hogy mitol mehetett el a hallasom szinte egyik pillanatrol a masikra? Es hogy mit kellene tennem most?

2016. jan. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fül-orr-gégészeten voltál?? A leírásod alapján ha valóban ilyen rövid idő alatt történt akkor középfülgyulladás a legvalószínűbb amit nem hallókészülékkel kezelnek. Egy oldalú halláscsökkenésre nem adnak rögtön készüléket. Nem valami hallókészülék-forgalmazónal jártál véletlenül?
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Korhazba voltam orr ful gegeszeten, viszont ide azt elfejtettem leirni, hogy a masik fulemmel mar gyerekkorom ota rosszul hallok. Gondolom ezert jon most szoba a hallokeszulek. De nagyon remelem hogy van Mas megmoldas is, de mar annak is orulnek ha megtudnam mitol ment el a hallasom egyuk pillanatrol a masikra. is
2016. jan. 13. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd le légy szives a hallásvizsgálat leletét. Mit írtak vezetéses vagy idegi tipusut írtak? Ha idegi akkor attól tartok valóban hallókészülékre lesz szükséged, ha vezetéses akkor esetleg van más lehetőség is.
2016. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma beszeltem a dokival es aztmondta hogy hallasjavito mutetre van lehetoseg, de csak 2 honap mulva lehrt megcsinalni, nem nagyon ertem, hogy miert kell annyit varni es azt se tudom, hogy mi is lenne pontosan ez a mutet.
2016. jan. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!