Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan írjak át egy igazolást?

Hogyan írjak át egy igazolást?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy ma megyek iskolába de nem lettem jobban..és nem mentem..de az igazolás má ve van írva..mit csináljak??:(
2016. jan. 14. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz. Ezért ő is felelősséggel tartozik, ne firkálj a háta mögött olyanra, amit ő írt alá. Plusz ha beteg vagy, akkor nem kéne közösségben lenned.
2016. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod átírni, észreveszik, menj vissza az orvoshoz.
2016. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár leszidtak hogy ma se mentem..hasmenés+hőemelkedés..azt mondták a szüleim hogy muszáj mennem..de nem bírtam úgyhogy egyedül kell megoldanom..az orvos messze van és nem vinnének el szerintem olyan idegesek..ezért kéne az átírás:s :(

2016. jan. 14. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez közokirat-hamisítás...

Vagy írnak anyukádék igazolást, vagy visszamentek az orvoshoz.

Vagy lesz pár óra igazolatlanod, na bumm.

2016. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasmenéssel és lázzal elküldtek volna suliba apádék? Szép alakok, mondhatom! A többi gyerek nem számít? És a sajátjuk?

Menj be és küldesd haza magad a tanárral.

2016. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!