Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen azonnal ható hashajtót...

Milyen azonnal ható hashajtót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagy ritkán, de előfordul hogy szükségem van egy kis extra segítségre (mással is előfordul, mindenkivel) főleg ha sokfélét eszek össze éppen, megrekedek és fáj a hasam. Szűztea kapszula jó megoldás lenne, de nem tudom összeegyeztetni a munkával és a mindennapokkal, mert van hogy 8 óra múlva hat, van hogy 28 óra múlva... ezt így képtelenség betáblázni. Azonnal (vagy rövid időn belül) ható dolgot tudnátok mondani? (Kérlek titeket, ne gyertek most az "egyél több rostot igyál vizet" dologgal, mert ezt tudom, nem rendszeres problémáról van szó csak ritka esetekről amikor kell a segítség)
2016. jan. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a savanyú káposzta leve vált be, pedig nem vagyok egy rohangálós típus, de az nagyon használ, ha szükség van rá.
2016. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kúpok. :) Gyógyszertárba vegyél.
2016. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az milyen szisztéma alapján működik?
2016. jan. 14. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonnali, illetve nekem általában 10 percen belül hat a Glicerin kúp, néha szükségem van rá, ha nagyon nem megy a dolog.
2016. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Székelési ingert vált ki és segíti a kiürülést.
2016. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, még nem volt hozzá szerencsém! Köszi mégegyszer :)
2016. jan. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!