Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem alkoholista lettem?...

Azt hiszem alkoholista lettem? Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem alkoholista lettem.. Erős késztetést érzek arra, hogy igyak. Kolis vagyok, már szinte minden nap részegre iszom magam. Hogyan tudnék leszokni? Anya, apa nem tud róla. Normális válaszokat!

15F



2016. jan. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

fokozatosan hetente csökkentsd az adagot

tehát ha mindennap 6 sört megiszol akkor következő héten már csak 4-et és az utána következőn már csak 2-őt és utána 1-et és utána többet nem

2016. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz körül szerintem ők tudnak segíteni:

[link]

2016. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legnehezebb lépést megtetted, beismered hogy baj van!

Keress fel eg addiktológiai központot, szakemberek segítenek!

2016. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A spanokkal mi is annyira felszaporítottuk a bulikat hogy már hetente jártunk bulizni és az utolsó buli decemberben volt karácsony előtt aztán megfogadtuk hogy 3 hónapig nem iszunk egy kortyot(nem ismertük a mérték fogalmát ha alkoholról volt szó) se mert már éreztük hogy nincs ez így rendben, azóta nem ittam és még egy pár hónapig nem is fogok :) 20F
2016. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!