Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Köszvényes...

Üdv mindenkinek! Köszvényes vagyok és nem igazán ajánlott nekem a hal fogyasztás. Halolaj kapszulákat szedhetek-e? Az orvosom nem igazán ismeri ezeket a készítményeket.

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá nagyon, de szerintem a hal nem lehet akkora gond. Úgy tudom, a húst kell inkább minimális mértékben fogyasztanod.
2016. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen különös okod, hogy épp a halolajkapszulát szeretnéd szedni? Azt pedig nehezen hiszem el, hogy a háziorvos ebben a kérdésben nem tudna állást foglalni.
2016. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig az orvosra kellene hallgatni. Minden készítményt az orvos sem ismerhet, ez természetes. Szerintem annak az összetételét, amit szedni szeretnél, mutasd meg neki és így kérd ki a véleményét. Persze nem árt odafigyelni, hogy mennyire fogadod el, hogy tényleg az van benne is, amit ráírnak, úgyhogy a mi tapasztalataink szerint jól meg kell nézni, ki gyártja a kapszulát. Mi így kötöttünk ki orvosi tanácsra az izlandi halolajnál. A cég, aki forgalmazza itthon, miután felhívtuk, a hivatalos laboratóriumi adatokat is elküldte a kapszuláról. Abban pedig, hogy hatásos-e, nyilván megoszlanak orvosok között is a vélemények, a miénk pld. erősen ajánlja.
2016. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!