Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az ha valaki...

Szerintetek ciki az ha valaki szeret bepisilni (pelenkába) 13 évesen?

Figyelt kérdés
Én szeretek pelus a pisilni ez annyira ciki?

2016. jan. 25. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen cik.
2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Ciki és beteg dolog. Fel kellene nőni!!!!
2016. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de az unokáim ( 3 fiúunoka) már 2 évesen szobatiszták voltak, mert az oviban kicsúfolják aki bepisil. Nem tudom, hogy most már az iskolában szabad bepisilni? Hiába modern világ....
2016. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem ciki, hanem über nagy gáz. Rég pszichiáternél volna a helyed, kis pelusfétisiszta.
2016. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én csak este szoktam.
2016. jan. 25. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. En óvoda nagycsoportjaig nem voltam szoba tiszta meg mé alsova egyszer egyszer becsúszott ejszaka. De mar nem... Es oviba meg egy darabig anyáék pelenkaztak, de egy idő utan mar valahogy abbahagytak. Es engem is nagyon zavart. Aztán elkeztdetem azt hogy lefekves előtt nem ittam max 1-2 korty vizet es utanna meg pisilek is es ugy megyek az agyamba. Meg most is Naponta rendszeresen csinálom. Te is probald ki es ha lehet hogy lefekves előtt valami meleg zoknit is vegyél fel, mert mikor mentem a parkettan vagy a kovon ereztem hogy a hideg miatt tudnek meg egyszer pisilni. 14/l
2016. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Szia:) Szerintem, igaz, fura kicsit, de tudom, hogy ne te vagy egyedül ilyen:) és biztos van oka, hogy ezt csinálod, ad egy lelki megnyugvást, vagy hasonló! Igen furcsa! De szerintem elfogadható dolog!:) Igaz, szerintem nem kéne híresztelned, de ha neked ez jó akkor csináld csak;)

Ha gondolod, szívesen beszélek veled erről priviben is (nem hátsó szándékkal!)!;)

2016. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Inkább cuki. :3
2016. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 erogeen ***** válasza:
35%
Nen ciki, inkább izgató. Én is szeretem a témát.
2019. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
#9 perverz állat vagy
2021. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!