Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Soha nem szedte vitaminokat,...

Soha nem szedte vitaminokat, de úgy érzem itt az ideje elkezdeni. Tudtok ajánlani valami, bevált termékeket?

Figyelt kérdés
20 éves leszek,itt az idő változtatni. Le szeretnék dobni 10 kilót tavaszig. Egyre kevesebbet cigizek,cukrot lassan próbálom letenni,kávéban már nem is teszek,sőt alig iszok kávét,inkább zöld-borsmenta teát,sok sok gyömbérrel.Citromos-gyömbéres vizet szoktam,energia italt évek óta nem iszom,egyetemista vagyok 4 hónapja,de ritkán iszom alkoholt,mert már nem esik annyira jól. Havi 1 becsiccsentés ,de már valahogy az sem esik jól :D egyedül nagyon nagy gyengém a pékárú,pizza,gyros de egyre kevesebbet eszek,magamra főzök így sokkal könnyebb. Szőkitettem a sötét barna hajam,elértem az álom szint,viszont tönkre is ment a hajam,de rátalálta a kókuszolajra,amitől újra puha,fényes és ápolt. Szempilla dúsításra is nagyon jó :) egyre több cékla,gyömbér turmixot iszok,sportot is szeretném be iktatni februártól,csoportosan megyek az évfolyam társaimmal edzeni. Nagyon nagy az elhatározás bennem,remélem menni fog minden.
2016. jan. 25. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Centrum, Supradyne
2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!