Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Scholl Gel Aktív Work talpbeté...

Scholl Gel Aktív Work talpbetétről vélemények? Megéri?

Figyelt kérdés

12 órás álláshoz.. Segít valamit egy ilyen talpbetét? Tapasztalatok?

[link]


2016. jan. 31. 22:21
 1/9 anonim válasza:
nemtudom mennyire aktuális még, én heti 5 napban 8 órában végzek fizikai állomunkát, pár nap mulva érkezik utána tudok véleményt irni. esetleg Te már kiprobáltad?
2016. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kókuszlány válasza:
valaki használta? vélemény ez méretre vágós cucc?
2016. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én már használom pár hónapja. Csodát nem érdemes várni tőle, nekem picit lett jobb. igen méretre vágós.
2016. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Februarba meg vettem es sajnos nekem nem valt be.
2016. júl. 24. 23:12
 5/9 anonim válasza:
Ha választanom kellene bevált és nem vált be között, akkor énis az utóbbit választanám.
2016. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OFF:Akkor mi vált be nektek?Hogyan kell tisztítani pl. a zselés talpbetétet?
2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez egy kényelmetlen acél betetes cipo volt.Amúgy sem leanyalom 12orat végig állni de ebbe a cipobe plane nem volt az.Azota tárgytalan mar.....


Nekem amúgy egy talpbetét sem segitet eddig ilyen teren.Mikor 12 oraztam akkor sajnos gyogyszerhez kellett mar nyuljak ha nagyon fajt.Otthon meg borogatás volt, az egész lábfejemet,talpamat.

2017. júl. 26. 00:22
 8/9 anonim válasza:
Én a helyedben felkeresnék egy ortopédus szakorvost, aki a te lábadra készít megfelelő talpbetétet.
2018. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem súlyos a dolog.Akkoriba 12 óra állás abba a sz.r cipőbe kikészítette a lábam.Azóta már rendbe jött és no para... :)
2018. jan. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!