Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula műtét után, ha bevérzi...

Mandula műtét után, ha bevérzik a seb, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kedden vették ki a manduláimat. A fél órás műtét két és fél órásra sikeredett, mert a vérnyomásom jobbnak látta 220 fölé menni, így nem tudták elállítani a vérzést. Az első három nap még "tök jó" volt, persze kellemetlen, de elnevetgéltem rajta, ahogyan ittam, és a folyadék nem a torkomon le, hanem az orromon kifelé jött.. stb.. Viszont ma van az ötödik nap, és bevérzett a mandulám. Konkrétan reggel arra ébredtem, hogy vérben fulladozom. Kiköptem, stb.. nem szóltam anyának, mert éjszakás volt, így hagytam őt pihenni (ápolónő egyébként, szóval elég sokmindenben tud segíteni)... fél óra után abbamaradt a vérzés, de olyan fájdalom kísérte egész nap, hogy végig sírtam. Mostanára megpihent, de inni enni nem tudok. Lehet belőle baj, hogy nem mentem kórházba miatta?
2016. jan. 31. 22:38
 1/2 ElekTamás88 válasza:
Szólj anyukádnak, ez nem játék!
2016. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irány a kórhàz!Hívni kell a műtő orvost!
2016. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!