Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hidrogén peroxid vizes oldata?

Hidrogén peroxid vizes oldata?

Figyelt kérdés
Kedves egybegyültek tisztelt ide látogatók! Szeretném megtudni egy hozzáértő kémikustól vagy orvostól, hogy a hidrogén peroxid vizes oldata milyen kémiai hatásokat eredményez az emberi szervezetben. A hozzáértő válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 11. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Eloxidálja (elöli, oxidálja) a nyálkahártyákat, amelyekkel érintkezik.
2016. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen. A felszabadulo nascens oxigénnek van roncsolo hatása. Kérdés, hogy a szervezet mely részén és milyen mennyiségben szabadul fel.
2016. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért szeretnéd alkalmazni.

Pár napja tudtam meg egy orosz professzor beszédéből, hogy gyógyítja a sclerosis multiplexet.

Csak persze erről hallgatnak, mert hallgatni kell.

2016. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy gondolom, hogy a mennyiségen van a hangsúly. Kis mennyiség szerintem gyógyszer hatású is lehet. Az orosz professzor nyomán szerettem volna itt megtudni mégis valósak-e az állításai, miszerint x higításban utánozza a gyomorban felszabaduló hidrogén peroxid immunerősítő antioxidáns hatását. Úgy képzelem hogy ha létezik ilyen vegyület a szervezetben, akkor ez hasonló mint a c vitamin pótlása. Persze én is tudom nem helyettesíti a teljeskörű komplex mikroelem bevitelt, de ha speciel a szervezetnek ezen hiánya lép fel, akkor előnyös lehet pótolni azt, már ha tényleg megtalálható normál esetben bennünk, illetve nem mar szét ahogy az első kommentelő jósolja.
2016. febr. 14. 03:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szájon át, hanem vénásan alkalmazva gyógyítja.

Legalábbis szerinte.


https://www.youtube.com/watch?v=wCOJ9kbWXEM

2016. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!