Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha szinte sosem...

Mi történik ha szinte sosem iszok vizet csak cukros italokat mint Ice Tea, cola, szörp stb?

Figyelt kérdés
Mi történhet milyen bajaim lehetnek?mivel elég nehezen veszem rá magam hogy igyak vizet :/

2016. febr. 12. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Legenyhebb esetben elhizol. Foleg, ha nem mozogsz eleget. Az se mindegy mennyit iszol ezekbol. Napi 1-2 pohar meg elmegy.
2016. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ice teát szoktam elég sokat inni (1,másfél litert naponta) Colát ritkán szoktam.Sportolni ThaBoxolok és MMA-zok de tréning után/közben csak vizet iszok de napközben nem nagyon tudom rá venni magam a vízre :/
2016. febr. 12. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Cukorbeteg lehetsz.

Nem muszáj puszta vizet innod, választhatsz helyette teákat vagy egyéb, szintén nem cukrozott italt.

2016. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ettől félek én is nagyon igaz szoktam biciklizni is (minden nap azzal megyek az iskolába) de a cukorbetegségtől én is félek meg hát azért az édességet sem vetem meg :/ (milka stb)
2016. febr. 12. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak cukor nélkül készült italok is, nézd meg a boltban!

Vehetsz szódavizet (szénsavas ásványvizet) is, az egy kissé savanykás, és nem cukrozott.

2016. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!