Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokaműtétem volt és most...

Bokaműtétem volt és most nyáron szedik ki a fémet amit beleraktak! A kiszedéstől mennyi idő míg újra lábra állhatok?

Figyelt kérdés
Kérdezem itt például azokat akiknek már volt ilyen!

2016. febr. 15. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal lábra tudsz majd állni. Nem lesz olyan, mint az első műtét után. Meg fogsz lepődni, hogy milyen hamar gyógyul.
2016. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Tehát ahogy megműtenek,gondolom egy-két nap még nem valami jó de rá 45 nappal már például teljesen tudok vele menni?
2016. febr. 15. 19:01
 3/6 A kérdező kommentje:
javítom 4,5 :D
2016. febr. 15. 19:02
 4/6 fjani87 válasza:
Délelőtt 10 körül távolították el a fémeket, este már a saját lábamon mankóval mentem ki wcre, másnap reggel a 2. emeletről le a lépcsőn a kórház elé kávézni meg dohányozni, majd ugyanúgy a lépcsőn vissza fel. Aztán aznap még egy jópárszor, igaz még mankóval. Műtét utáni 2. naptól már mankó nélkül közlekedtem, szóval ne aggódj. Tényleg sokkal jobb lesz mint amire számítasz, de azért csak óvatosan. Ha nem vagy biztos magadban, vagy úgy érzed, hogy még nem bírja a lábad, inkább ne kockáztass! Inkább mankózz egy hétig is, ha úgy biztonságosabbnak érzed, minthogy 3. nap összetört magad mégegyszer! Jobbulást!
2016. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm szépen válaszod ! :)
2016. febr. 16. 20:00
 6/6 anonim válasza:
Nekem tegnap előtt vették ki a fémeket a bokámból, műtét után kb 1 óra múlva rá is álltam mankó nélkül kibicegtem mosdóba. Nem mondom, hogy nem fáj, de nekem azt mondta az orvos, hogy használjam, és úgy gyógyul.Biztonság kedvéért vittem mankót, de nem használtam :) nekem egynapos sebészeten vették ki, 10 körül műtöttek, délután 3kor már otthon voltam. Szóval ne aggódj, közel se lesz olyan vészes, mint amikor berakták!
2016. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!