Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dr. Lenkei...

Mi a véleményetek Dr. Lenkei Gáborrol, és a vitaminjairól? Valaki szedte már a készitményeit? Bevált?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Lenkeiröl ugyanaz mint Orbánrol. Rohadt nagy szöveg, hogy majd ö megmondja neked a tutit aztán drágáért belédtukmálja (jo esetben ugyanazt) a s-art amit sokkal olcsobbért is megvehetsz.
2016. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 imi1977 válasza:
ezért kell olyat választani amelyik gyártója bevállalja a pénz visszavizetési garanciát méréssel
2016. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Lenkei intelligens és nagyon sok okosságot mond... Érdemes rá hallgatni.

A vitaminjai rettenetesen túlárazottak, olcsóbbat is találsz...

2016. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
+ ezt lenkei is beismeri, hogy rohadtul nem ő a legolcsóbb és nem mondja, hogy ő csodaszereket árulna..
2016. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Lenkei nagyon sokat tett azért, hogy felismerhessük, a mai táplálkozás mellett igenis fontos nagyobb adagban vitaminokat - ásv. anyagokat bejuttatnunk a szervezetbe és helytelenül van meghatározva a napi bevitel mennyisége. De még sokan próbálták felnyitni a szemünket, pl. Czeizel Endre is. Lenkei mert / mer arról beszélni, hogy az állam, a gyógyszercégek hogyan élnek vissza az emberek egészségével és jóval kevesebb RDA-t határoznak meg pl. üzleti célok miatt, mint amennyi tényleg hatásos lenne.

Az igaz, a multivitaminjai nagyon drágák. Így én nem az ő vitaminjait szedem, hanem máshonnan az olcsóbbakból állítom össze magamnak, de figyelembe szoktam venni az ő mennyiségi ajánlásait. Amióta ilyen nagy mennyiségben szedem - kb. 13 éve -, azóta még csak influenzás sem voltam és megfázva sem, ill. nem oltatom magam. Korábban azért én is mindig megbetegedtem sokakkal együtt, amikor járványos időszak volt, de még nyáron is időnként.

2016. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Mostanában sokat beszélnek arról, hogy csak olyan vitaminokat szedjünk, amiből hiányunk van, mert egyes vitaminok túladagolása veszélyes lehet.
2016. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

...hát igen. Ki milyen érdekeltségi körökben olvas.

Nem könnyű kiigazodni, melyik a legjobb lehetőség számunkra, de azért nem lehetetlen.

2016. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, a szervezet nem hülye... Tudja mi kell neki... 1-1 bitang nagyadag multivitamintól mem lesz mérgezésed a szervezet mrg úgyis kiszűri mi kell meg mi nem... Én scitec multi pro pluszt szedem 3 éve 2 naponta 1 adagot... Azóta persze sport mellett minőségileg rengeteget javult az életem.
2016. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Számomra kicsit "vicces", ha valaki arról prédikál, hogy a "szemét" gyógyszercégek hogyan gazdagodnak meg, miközben horribilis áron vitaminokat árusít...
2016. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Pro és kontra...

Egyrészről elgondolkodtató amit írtál a gyógyszercégek meggazdagodásáról és kontra a Lenkei drága vitaminjairól.

Másrészről szezon és fazon különbség van.

Illetve (ha lehetséges), inkább a vitaminokat / ásványi anyagokat választom, mint a gyógyszereket és megkeresem az olcsóbb lehetőségeket.

2016. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!