Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent az a diagnózis...

Mit jelent az a diagnózis pontosan hogy csípő és egyéb veleszületett deformitásai k. m. n?

Figyelt kérdés
Minek a rövidítése a k.m.n? És hogy lehet gyógyítani?

2016. febr. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

külön megjelölés nélkül


a k.m.n.-t nem kell gyógyítani.


azt, meg hogy miylen deformitásod van, te tudod, meg az orvos, a diagnózisból ez nem jön le.

2016. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez az hogy én nem tudtam mert a lapomra is csak az a van írva hogy csípő és egyéb veleszületett deformitásai k.m.n és az orvos is csak ennyit mondott


És hogy értetted hogy nem kell?

Mert lehet gyógyítani csak nem kell?

És ha én szeretném?

Az orvos egy ilyen csípőtornát javaslott hogy felemelem a lában behajlított térdel aztán kiviszem oldalra aztán vissza és le.

Ez segít rajta vagy csak azt gátolja meg hogy nem romoljon idővel?


Amúgy köszönöm a választ!!

2016. márc. 20. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:
figyi, nagyon sok különféle veleszületett deformitás létezik, nem tudom, hogy neked mi van. Van amelyiket lehet javítani, van, amelyiket nem. Ha az orvos csípőtornát javasolt, akkor azt kell csinálni. Ha nem mondott speciális gyakorlatokat, akkor menj el gyógytornászhoz, az tudja. Úgy tudom, talán a háziorvos tud beutalót adni gyógytornára, de nem biztos. Miért nem hívod fel és kérdezed meg?
2016. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!