Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre fáradtabb és fáradtabb...

Egyre fáradtabb és fáradtabb vagyok, serdülőkornak tudható be?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok középiskolás, Minden nap mikor haza érek olyan fáradt vagyok hogy állni is alig birok pedig csak iskolában voltam. De csak mikor haza érek, iskolában teljesen energikus vagyok meg minden, de mikor haza érek mint ha kiütöttek volna. És ez a kiütés érzet tart 1-2 óráig utána enyhül, de napról napra erősebb és tovább tart. Ez mi lehet? Betudható a serdülő kornak? (Későn érő 15/fiú)

2016. febr. 26. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol?
2016. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán jóllaksz amikor hazaérsz és nem mész ki levegőre, suli után egy kis mozgás kellene a friss levegőn a több órai ülés után. Persze korod miatt is lehetsz fáradtabb, de tavasz jön, ilyenkor nehéz az átállás, felnőttek is fáradékonyabbak.

Próbáld ki, hogy többször eszel kevesebbet, ne lakj jól egyszerre, és menj ki a napsütésbe, levegőre többet.

2016. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyit alszol?
2016. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6-7 órát alszok szerintem az is lehet a probléma és ráadásul a 2. válaszolónak igaza van a tavaszi átállásról. Szóval sokkal többet kell gondolom aludnom :)
2016. febr. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!