Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vállfájdalom kisugározhat...

Vállfájdalom kisugározhat máshová?

Figyelt kérdés
Egy ideje már fájlalom mindkét vállam illetve a lapockáim környékét. Néha azonban úgy érzem mintha a mellkasom is fájna , illetve a nyakam elülső része 2 oldalt. Ha elkezdem masszírozni a vállam akkor enyhülnek ezek a fájdalmak vagy éppen ha pont eltalálok egy olyan pontot akkor ha nyomkodom azt a részt jobban érzem az enyhe nyilalásokat a nyakamnál , mellkasomnál. Ha körzök a vállaimmal is érzem ahogy feszül az egész nagyon rossz. A karom is szokott zsibbadni. Háziorvosnál már jártam ezekkel a tünetekkel de nem igazán mondott semmit , magnéziumot írt rá. Én egyből a legrosszabbra gondoltam hogy mi van ha a szívemmel van valami de kinevetett hogy 20 évesen nem gondolja. Szerintetek kell aggódnom ?
2016. márc. 1. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
nyaki gerincsérv is lehet
2016. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

20 évesen Én sem gondolnám, hogy a szíveddel van probléma. Sportolsz valamit?

Milyen munkát végzel?

Alvásnál is fáj?

2016. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!