Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtó hatású ételeket vagy...

Hashajtó hatású ételeket vagy módszereket tudnátok írni székrekedés ellen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok víz és később nyers lédús gyümölcs .
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem segit. Sok vizet iszom meg kávét, közbe gyumolcsot meg salatat,joghurtot,tejet mindig igy eszek ossze vissza mindent és megsincs semmi:((cukrot,kemenyitot,lisztet kerulom)

Nem akarok raszokni a hashajtora,ezelott segitett a kave,de mar megszokta a szerveuetem

2016. márc. 2. 21:57
 3/15 anonim ***** válasza:
írd le, mit és mennyit ettél az utóbbi 3 napban!
2016. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ma reggelire öt orakkor kis mexikoi sali, natur joghurtba tettem citromot es édesítőszert meg kave,mindez elott nagy pohar viz, tizenegykor meg narancs,kis mexikoi, kávé es uncle bens.

Tegnap reggeli fél otkor túró joghurttal meg kukival meg kave,dél korul kávé meg mexikoi sali

Tegnapelott negykor reggel narancs,kave,kuki joghurttal, cottage cheese vizzel elkeverve ,ebedre kave krumplipure joghurttal

2016. márc. 2. 22:26
 5/15 anonim ***** válasza:

nem székrekedésed van, csak nincs, ami kijöjjön... mert alig eszel valamit...


jöhet a következő koplalós!

2016. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha hashajtast varok, akkor nem eszem cottage cheese-t es krumplipuret. A mexikoi salatabol pedig hagyd ki a croutont es a sajtot, ne tegyel ra dresszinget - de a legjobb, ha nem eszed azt sem, max, ha te keszited el otthon es kizarolag a novenyi reszet eszed meg.

Ellenben - ha abban az orszagban vagy, ahol cottage cheese-t tudsz vasarolni -, akkor ott tudsz venni prune juice-t ebbol egy "felest" igyal reggelente ehgyomorra, es egyel meg naponta ket-harom almat is, kizarolag nyersen. Egyel naponta nyers sargarepat, es annyi nyers zoldseget, amennyit csak tudsz.

Muszaj, hogy a szervezeted hozzajusson feherjehez, kulonben nagyon sok izmot veszitesz es legyengulsz, tehat egyel naponta legalabb egy bore nelkuli csirkemellet, vagy egy szelet nagyon sovany marhahust, vagy 2-3 fott tojas feherjet (sargajat max 1-et)

2016. márc. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az "Uncle Bens" alatt nem tudom mit ertesz, van belole ures rizs es egy csomo mixelt kotyvalek is, de pl. a rizs is inkabb megfogja a szekletet, mint meghajt.

Szenhidrat gyanant egyel valami zoldseget, pl. zoldborsot vagy kukoricat (amik szinten nem hashajto hatasuak ugyan, de legalabb magas a rosttartalmuk)

Ezen kivul igyal sok vizet, ami nem szensavas.

2016. márc. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyél meg reggel éhgyomorra egy evőkanál extra szűz olívaolajat, és egy nagy bögre meleg tejet.
2016. márc. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként amennyit (nem) eszel, ne csodálkozz, hogy nem igazán van produktum.
2016. márc. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A mexikoi salit en keszitem,nem teszek bele olyanokat,se majonezt.

Igy keszitem:parolt zoldseg,kukorica,savanyu uborka,alma,tojas,nagyon keves tejfol,joghurt,mustar,petrezselyem,delikat

2016. márc. 3. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!