Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
bulicica300 nevű felhasználó kérdése:

Kerlek segitenetek?

2 honapja hogy nincs mensim. Aggodok is,meg nem is,de annyira bevagyok fosva,mert akarhanyszor beirtqm a nezen,ilyeneket adott ki.'terhesseg elso jelei' mondom wtf,terhes amugy tuti nem lehetek,nem voltam meg fiuval,14 evesen csunya lenne..😅😅 mi lehet a baj? Legyszi normalisakat,koszi. 14/l.

2016. márc. 8. 19:15  Privát üzenet  

A válasz
Ennyi idosen normalis, ha kimarad egy idore, akar fel evre is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. márc. 9. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hi! Mielőtt még lenéznétek meg minden kérlek titeket hogy ne! Én csak normális válaszokra vagyok kíváncsi! Szerintetek mi okozza azt, hogy valaki hajlamos a mosóport megenni mert neki az ízlik?
Szerintetek? (bov lent minnel hamarabb irjatok kerlek)
Egyre több terhessegi csik feleseg van a fenekemen es most mar a combomon is kezd! Mitol van? Hogy tudom eltuntetni?! Ha nem lehet hogy tudom megelozni hogy megtobb legyen? Kerlek valaszoljatok
Vajon meddig el egy alkoholista? Kerlek datumot tudtok irni hogy kb mennyit SZERINTETEK? 15 eves fiu,14 eves kora ota iszik. (plinka, sor, wisky, bor, megbarmi ami van epp), leirasban tobb van
Vízhólyagom van és kérlek adjatok ötleteket hogyan tüntessem el gyorsan?
Segitetek kerlek? Golyabal

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!