Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hüvely ultrahangon megállapíto...

Hüvely ultrahangon megállapítottak 18mm üres petezsákot 5+6 hetesnek mondott az orvos. És január 13. -án volt utolsó mensim, most máriusban sem jött meg Akkor bizakodhatok, hogy minden rendben van és kifejlödőtt a kos embriom?

Figyelt kérdés
Január 13.-án mensiztem utoljára, február 26.-felé teszteltem pozitívat 4-et is :) de azon a héten elkezdtem este vérezni ,amitől nagyon megilyedtem és beszaladt az ügyeletre ahol megvizsgáltak és mondták ,hogy korai 3-4hetes petezsákot lát Utána rá 1hétre kaptam új idöpontot uh-ra ahol azt mutatta ki a gép ,hogy 5+6 hetes vagyok ,de csak üres 18mm petezsák van Konkrétan semmit nem mondtak ,csak kaptam új időpontot uh-ra amirá 2hétre lesz Azaz már most pénteken ,de nem tudom ennyire bizonytalanságban lenni :( eleinte voltak hányingereim ,rosszul léteim Manapság meg csak a mellérzékenységem van s étvagytalanságom Érzem hogy egésznap enni tudnék de semmit nek kívánok :/ néha úgy erőltetem le magamnak az ételt A kérdésem az lenne ,hogy bizakodhatok abba a kis embrioba ,hogy péntekre már ott lesz? Első babám lenne ,vetélésem sem volt még

#baba #vetélés #embrió #petezsák #5+6hét #félhetek
2016. márc. 15. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,attól nem lesz jobb.

Bizakodjunk.

Majd írd meg mi volt,ha van kedved.


Szorítok.

2016. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon félek mert már kicsit bele éltem magam és nem szeretnék csalodni :( megirom mindenképp
2016. márc. 15. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden rendben van :) 8 hetes es dobog a kis szive ,remelem a tovabbiakban is rendben lesz minden
2016. márc. 18. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok!

Örülök az örömödnek.

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok Nektek! <3 :)

2016. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!