Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás ellen Solution Antisud...

Izzadás ellen Solution Antisudorica vagy szódabikarbóna, ha a dezodor nem használ?

Figyelt kérdés

Ha merő rohanás a napod, meg stressz, és nem használ a dezodor, akkor mit?

A szódabikarbóna jó, mert megakadályozza a szagokat, de a foltot nem. A Solution Antisudorica elvileg az izzadást is. Érdemes helyette megpróbálni?



2016. márc. 16. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szódabikarbónát még nem használtam. Régen én is nagyon izzadtam és használtam is az S. Antisudoricát de nem igazán hat. Ha nagyon stresszelsz akkor ugyanúgy ízzadsz. Meg ha használod használj hozzá valamilyen hintőport, mert nagyon viszket tőle a hónaljad. Sokszor álmomban arra ébredtem h vakarom a hónaljam. 4 éve már nem nagyon használom max 1-2 használhattam ez idő alatt , mert ért néhány kisebb stressz . Ekkor használt mert annyira nem volt nagy a stresszhatás és így nem is ízzadtam annyira. A stressz kiváltó oktát 1-2 napon belül megoldottam és már megint nincs rá szükségem.
2016. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!