Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket a pópó lukam?...

Miért viszket a pópó lukam? Végig egy csíkban?

Figyelt kérdés
normálissan naponta tusolok rendessen megmosom mindenemet és mégis.kb 1 hete kezdödött és ahogy dörzsölök vakarom már enyhén kisebesedett,de ezzel a próblémámmal hogy menjek háziorvoshoz?pcos vagyok és szedek rá meforal 1000mg tablettát.kérlek aki tud segítsen
2010. ápr. 3. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a pó az rövid o :)
2010. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézd meg van-e ott seb. nekemis viszketett, már azthittem férges vagyok, de megnéztem és egy vágás volt a gát környékén. azt kenegettem, elmúlt és már nem is viszket.

ha neked nincs vágásod, akkor vagy férges vagy, vagy gombás, vagy nem törlöd ki jól.

2010. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aranyér is viszket.Én is így voltam,és az aranyér kenőcs helyrehozta
2010. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajna sebes mert megdörzsöltem mivel kenjem akkor hogy elmúljon??férges nem vagyok mert nem látok a székletemben viszont egy hete hasmenésem is van és biztos jól kitörlöm intim mosakodót is használok de eddig nem volt vele gond.aranyerem nem hiszem h van mert nem látom.
2010. ápr. 3. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

ha egy hete megy a hasad akkor valszeg azért viszket mert sebes. a hasmenést ugyanis több ideig kell törölgetni ugye...

ha székelsz, akkor vizes vattával, vagy nedves törlővel töröld meg inkább, és utána mondjuk valamilyen hámosító krémmel, bepanthen, neogranormon, ilyenek.

2010. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. ápr. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!